درباره ما

درباره ما

 

اطلاعات بیشتر از مجموعه ارتباط سازنده با قدرت کلمات

 

سلام

ما در وبسایت مهارت ارتباط سازنده با قدرت کلمات که با نام zahrazaki.com شناخته می شود در خدمت شما هستیم. در این وبسایت، برآنیم تا مهارت ایجاد ارتباطی که نقشی سازنده در بهبود روابط فرد با خودش و با دیگران دارد را آموزش دهیم. یکی از محورهای این آموزش، استفاده از قدرت کلمات است.

اجازه دهید تا انگیزه استفاده از قدرت کلمات و توجه به این محور را با شما نیز به اشتراک بگذاریم. همانطور که در نظام خلقت می بینیم هر چیزی از ذرات ریز اصلی ساخته شده است. درست همانند ساختمانی که ما بنا می کنیم. ساختمان از آجر ها و سنگ ها بنا می شود. هر یک در جایگاهی قرار می گیرند. کیفیت، نحوه جایگذاری و مهارت ما در جایگذاری این آجرها نهایتا کیفیت و شکوه ساختمان ما را تعیین می کند.

ما انسان ها با افکار، احساساتی که داریم و رفتاری که از خود بروز می دهیم دنیای خود را خلق می کنیم. رفتار ما ناشی از احساسات ماست. احساسات ما هم از افکار ما سرچشمه می گیرد. جنس افکار از چیست؟ از واژه ها. آجرهای سازنده دنیای ما همین کلمات ظاهرا ساده هستند. ما در این وبسایت تلاش می کنیم تا برای شناخت این آجرها، بهبود کیفیت آنها و جایگذاری بهتر در ساختمان افکارمان راه حل های کاربردی و عملی بیابیم.

مجموعه ارتباط سازنده که در سال ۱۳۹۶ تاسیس شد، مجدانه تلاش می کند تا برای ارتقای سطح عمومی و خصوصی مهارت ارتباط و ارتقای سریع سطح زندگی فارسی زبانان ارجمند گام بردارد. 

 

 

زهرا ذکی

 

زهرا ذکی – من زهرا ذکی هستم. مدرس و سخنران حوزه مهارت های ارتباطی و قدرت کلمات هستم. برخی از فعالیتهای من از قرار زیر است:

تالیف کتب آموزشی و تحقیقی، دو کتاب درباره مهارت های ارتباطی و قدرت کلمات. نگارش بیش از ۶۰ مقاله آموزشی. تدارک بیش از ۶ دوره آموزشی حضوری و غیرحضوری. حدود ۴۰۰۰ نفر ساعت آموزش- برگزاری دوره های آموزشی حضوری و مجازی- برگزاری سمینار و کارگاه- ارائه کوچینگ فن بیان و مدیریت زندگی

 

 

 

 

 

برخی از همکاران مجموعه ارتباط سازنده

 

علی مغربی، مشاور تکنولوژی

اسدالله خالقی، عکاس و فیلمبردار

نگار عبداللهی، مدیر داخلی

منصوره ذکی، مشاور اجرایی

 

 

 

شما می توانید از روشهای زیر با ما در تماس باشید:

روش اول: از طریق ارسال ایمیل به این آدرس ایمیل: 

                      info@zahrazaki.com

                      

روش دوم: از طریق تماس با شماره تماس:

۰۹۳۸۲۱۵۰۴۶۹

 

 روش سوم: ارسال پیامک یا پیام تلگرامی به شماره تماس:

۰۹۳۸۲۱۵۰۴۶۹

 

 روش چهارم: از طریق فرم زیر: